נושא של טיפול בסוכרת סוג 2

הרבה מאוד התעוררות יש לאחרונה סביב הנושא של טיפול בסוכרת סוג 2. מחלת הסוכרת היא מחלה כרונית, מטבולית, המאופיינת בעלייה ברמות הגלוקוז בדם (סוכר בדם), מה שמוביל לאורך זמן פגיעה חמורה במערכות שונות בגוף ובתפקוד של איברים חיוניים שונים – בלב, בכלי הדם, בעיניים, בכליות ובעצבים. רק ניהול נכון והקפדה על הוראות הרפואה המותאמים אישית למטופל יכול לסייע בשמירה על שגרת חיים תקינה ואיכותית והימנעות מהדרדרות והחמרה. דרך e zun אפשר לקבל פרטים נוספים וכן שירותים ומוצרים בנוגע לשמירה ואיזון מחלת הסוכרת.

טיפול טבעי בסוכרת סוג 2

  • תזונה בריאה להשגת או שמירה על משקל גוף תקין ופעילות גופנית סדירה הם עמוד התווך של ניהול מחלת הסוכרת. חשוב מאוד להימנע משימוש בטבק ואלכוהול.
  • יש לבצע ניהול חכם ויעיל של כל גורמי הסיכון והפניה לגורמים הרפואיים המקצועיים לפי הצורך.
  • הקפידו על מזון איכותי ובריא המותאם לתזונה שלכם. אכילה בריאה היא אבן היסוד לחיים בריאים, עם סכרת או בלי. אם יש לכם סוכרת, חיוני לדעת בכל זמן שרוצים להתחיל סעודה כיצד המזונות השונים שעולים על השולחן משפיעים על רמות הסוכר בדם. לא מדובר רק בהקפדה על סוג האוכל שאתם אוכלים, אלא גם על המינון שלהם, הצורה שהם מוגשים לכם וכן גם השילובים השונים בין המזונות.
  • למדו על ספירת הפחמימות וגודל המנות שאתם צריכים לקבל. המפתח לניהול נכון של סוכרת זה היכולת שלכם לספור את כמות הפחמימות מבחינת ערך קלורי. לפחמימות יש את ההשפעה הגדולה ביותר על רמות הסוכר בדם. לאנשים הנוטלים אינסולין בזמן הארוחה, חשוב לדעת את כמות הפחמימות במזון, כך שתקבלו מינון נכון של אינסולין שאתם צריכים ליטול.
  • למד איזה גודל של מנה מתאימה עבור כל סוג של מזון. תכננו את הארוחות שלכם על ידי רישום מנות עבור המאכלים שאתם אוכלים לעתים קרובות. נהוג להשתמש בכוסות מדידה עם שנתות כדי להבטיח גודל מנה וספירת פחמימות מדויקים.

טיפול תרופתי בסוכרת סוג 2

ישנן דרכים רבות לטיפול וניהול של מחלת הסוכרת, ואם אתם מעוניינים ליישם אצלכם אחת מהן, חשוב שתיידעו את הגורמים המקצועיים – הרופאים שלכם – בתהליך שאתם רוצים לעבור. רוצים לשמוע עוד על דרכים נוספות וטבעיות שעשויות להקל על התסמינים ולסייע בניהול מחלת הסוכרת? פנו אל e-zun ותקבלו את כל השירות והמידע שאתם צריכים. טיפול בסוכרת סוג 2 מעולם לא היה נגיש יותר כמו עכשיו.

איזון סוכרת סוג 2

הרבה מאוד אנשים רוצים לשמוע פרטים כיצד להגיע אל איזון סוכרת סוג 2. מחלת הסוכרת הינה מחלה מטבולית כרונית המלווה את המטופלים לאורך כל חייהם. היא מאופיינת בחוסר איזון של רמות הגלוקוז בדם – הסוכר, ובכך תאי הגוף לא מקבלים את האנרגיה הזמינה שהם צריכים. כתוצאה מכך, לאורך שנים עלולים להופיע החמרה ובעיות שונות באיברים ומערכות גוף חיוניות כמו כלי הדם, העצבים, כליות, עיניים ועוד. אם אתם רוצים לדעת כיצד לנהל את מחלת הסוכרת מספר 2 כמו שצריך, תוכלו למצוא את כל המידע ב- e zun ולקבל את כל המוצרים והשירותים שעשויים להשפיע לטובה על אורח החיים שלכם.

איזון סוכרת סוג 2 ללא תרופות

  • דרך תזונה נכונה ומותאמת אישית לאדם הפרטי, אפשר להשיג שיפור ניכר באיכות החיים אם יודעים כיצד לשמור על כך בצורה תדירה ומתמשכת כל יום וכל שעה. חשוב ביותר להישמע לעצת הדיאטנים והתזונאים המורים על תפריט אישי מדויק, להימנע מעישון ושתיית אלכוהול וכן הקפדה על פעילות גופנית מתאימה.
  • למדו לבצע ספירת פחמימות וערכים קלוריים של כל מנה שאתם לוקחים. כיוון שהבסיס של המחלה מוטל על רמות סוכר בדם, ועיקר הסוכר מגיע אלינו דרך הקלוריות של הפחמימות שאנו אוכלים, חשוב לדעת מה להכניס לפה וכמה. ספירת פחמימות חשובה ביותר כיוון שאתם לוקחים אינסולין לפני או אחרי ארוחה ולפי כמות הקלוריות והפחמימות שאתם סופרים יש לקחת את כמות האינסולין הנכונה.
  • השתמשו בכוסות מדידה. גם אם זה נראה מגוחך או מטריח בהתחלה, חשוב מאוד להקפיד על זה כיוון שמדובר באיכות החיים שלכם. אחרי כמה פעמים מתרגלים וזה הופך לטבע שני ולשגרה.

איזון רמת הסוכר בדם

יש לא מעט דרכים יעילות לטפל במחלת הסוכרת ולבוא לידי איזון סוכרת סוג 2, אך לא משנה מה עושים חשוב ליידע את הרופאים והצוותים האחראיים הרלוונטיים לפני שאתם לוקחים חלק בפעילות כלשהי. אתם יכולים לפנות אל e-zun ולקבל מוצרים ושירותים שונים שאתם עשויים למצוא כיעילים במיוחד בכל הנוגע לניהול חכם של מחלת הסוכרת. אתם בהחלט יכולים להשיג רמת חיים טובה ואיכותית אם אתם שומרים על עצמכם כמו שצריך.

פוסטים דומים

כתיבת תגובה